U─Ź├şm od ├║pln├Żch za─Ź├íte─Źn├şk┼» a┼ż po pokro─Źil├ę studenty. M├ím zku┼íenosti s v├Żukou d─Ťt├ş i dosp─Ťl├Żch, jednotlivc┼» i skupin. Ve sv├ę v├Żuce se zam─Ť┼Öuji na pot┼Öeby sv├ęho studenta a r├ída vyu┼ż├şv├ím improviza─Źn├ş divadeln├ş techniky. V├Żuku vedu citliv─Ť a r├ída zapojuji pr├íci s hlasem. Sna┼ż├şm se dos├íhnout toho, aby se m┼»j student c├ştil sebev─Ťdom─Ť a dok├ízal se projevit ve francouz┼ítin─Ť naprosto svobodn─Ť. Jsem velmi tvo┼Öiv├í a kreativn├ş ┼żena a toto v┼íe se sna┼ż├şm zapojit i do sv├ę v├Żuky.

Dou─Źov├ín├ş francouz┼ítiny v centru Brna, nebo online

U─Źila jsem francouzsk├Ż jazyk na st┼Öedn├ş ┼íkole, na jazykov├Żch ┼íkol├ích, soukrom─Ť a chv├şli i na V┼á. Francii jsem procestovala a pracovala jako au-pair. V sou─Źasn├ę dob─Ť jsem pln─Ť ─Źasov─Ť vyt├ş┼żena, nicm├ęn─Ť, i tak mi m┼»┼żete zkusit napsat a t┼Öeba se n├ím po┼ít─Ťst├ş a domluv├şme se.

Napsat mi m┼»┼żete i ohledn─Ť kontaktu na n─Ťkoho, kdo u─Ź├ş francouz┼ítinu a j├í v├ím velmi r├ída pomohu a doporu─Ź├şm toho spr├ívn├ęho ─Źlov─Ťka, kter├Ż v├ís povede se stejn─Ť velk├Żm nad┼íen├şm, jako kdybyste chodili ke mn─Ť. Moje podcasty si ale m┼»┼żete pou┼ít─Ťt kdykoli a kdekoli, a to ├║pln─Ť zdarma.

Cen├şk

  • Individu├íln├ş v├Żuka 470 K─Ź / 60 min.
  • Skupinov├í v├Żuka dle domluvy (z├íle┼ż├ş na po─Źtu student┼»)

Francouzka na cestách

Dou─Źov├ín├ş francouz┼ítiny online, zdarma a kdykoli s sebou na cest├ích, a┼ą u┼ż jedete kamkoliv.

Poslouchej na
Spotify
Poslouchej na
Apple Podcasts