Jmenuji se Sabi a jsem vaše Francouzka na cestách. Jsem vystudovaná učitelka francouzštiny a teď už i angličtiny. Magisterský titul jsem získala na Pedagogické fakultě MU v Brně. Tento krásný jazyk jsem učila na střední škole, na jazykových školách, soukromě a chvíli i na VŠ. Francouzština je moje životní láska, a tak se chci s vámi podělit o své podcasty, kde můžu sdílet to, co umím nejlépe, a někomu tak pomoci zamilovat si francouzštinu.

S každou příležitostí jsem se vracela do Francie, kde jsem pravidelně hrávala v ochotnickém divadle a jednu hru jsem měla možnost sama zrežírovat. Ve Francii jsem také pracovala jako au-pair. Čas strávený cestováním jsem zbožňovala a využívala k učení. Četla jsem francouzské knihy, poslouchala hudbu a audio nahrávky s výukou. Dnes je to celé ještě jednodušší. Jazyky jsou všude kolem nás a ke každému z nich existuje mnoho výukových materiálů, včetně podcastů.

Každý si najde svůj oblíbený, a třeba se vám bude líbit zrovna ten můj.

Doučování francouzštiny – vzhůru dolů

Možná si pokládáte otázku, jestli je francouzština pro vás. Jasně, že jo. Nebudu vás opíjet rohlíkem, místy to bude jak na horské dráze, ale víte co? Tahle jízda bude stát za to. Jakmile nasednete, už nebude cesty zpět. Garantuji vám, že se mnou se nudit nebudete. Moje podcasty jsou hravé, milé, zábavné, koketní i odvážné. Někdy vám budou připadat i šílené.

A pro koho jsou podcasty určeny? Pro všechny. Půjdeme na to od úplných začátečníků až po vysokou pokročilost. Chci vás naučit všechno. Společně budeme pracovat na gramatice, ale budu vás učit i správnou výslovnost. Pokud se vidíte v kavárně, jak plynule konverzujete s přáteli ve francouzštině, nebo si v parku čtete francouzský originál, tak jste na správném místě.

Francouzka na cestách

Zajímá vás, proč zrovna tento název? Protože s podcastem Francouzka na cestách se můžete učit francouzštinu kdykoli, kdekoli. Ať už jedete do školy, do práce, nebo sedíte na lavičce v parku. A to nejlepší je, že můžete být kdekoli na celém světě, stačí mít telefon, internet a můžete mluvit francouzsky.

Francouzka na cestách

Doučování francouzštiny online, zdarma a kdykoli s sebou na cestách, ať už jedete kamkoliv.

Poslouchej na
Spotify
Poslouchej na
Apple Podcasts